Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 176 komentarzy

Własne ścieżki Kota

Votan9 - Chodzę własnymi ścieżkami jak kot, sprawdzając i nie przyjmując nic na wiarę, nie zaś w stadzie z przewodnikiem, najczęściej baranem.

Moje komentarze

 • Szczepionki są narzędziem depopulacji
  Dziwne, że nawet na Sputniku dopuszcza się płatnych dezinformatorów wspierających ludobójstwo Polaków za pomocą szczepionek !!!

  W Rosji nie ma obowiązku szczepień, ponadto zwiększa się rygory wobec leków i szczepionek, honorując przede wszystkim własną produkcje, a nie zagraniczną. Własną produkcję łatwiej jest kontrolować !

  Jedynie w Polsce obok Bułgarii i Rumunii jest obowiązek szczepień, a ilość szczepień jest kilkakrotnie większa niż w krajach Zachodniej Europy.

  Na Polakach dokonuje się eksperymentów medycznych na wielką skalę, także w zakresie szczepionek, które zostały wycofane z wielu krajów jako toksyczne !!!
  Za używanie Polaków jak szczurów do eksperymentów medycznych koncerny farmaceutyczne płacą wielkie sumy pieniędzy dla rządzących. Pisze o tym m.in. Albin Siwak w najnowszej książce pt. "Utajniony wyrok z niewdzięczności ".
  Szczepienia dobrowolne?
 • AUTOR
  GRATULUJĘ ZNAKOMITEGO LISTU !!! 6+
  2 komentarze z pejszbuka:
  Krystyna Staszak Tak, każdy powinien to przeczytać, otwierają się oczy na wszystko co się działo i dzieje w naszej historii....

  Grażyna Sikora Matusiak Bardzo dobry myślę że każdy powinien przeczytać komu leży dobro naszej Ojczyzny na sercu polecam

  Oglądalność na stronie intensywnie wykorzystanej w komentarzach pod powyższym tekstem jest nominalnie po niecałej dobie 8 razy większa, a faktycznie to ze 12 razy większa. Tutaj też należy szacować, że jest faktycznie 4-5 razy wyższa.
  Pozdrawiam Autora i komentatorów
  List otwarty – Podziękowanie dla Pani Ambasador Izraela
 • @Rzeczpospolita 12:09:03
  5*
  Znakomity tekst, pokazujący złożoną i bolesną prawdę w relacjach polsko-ukraińskich oraz między słowiańskich i kto miał i ma duży udział w skłócaniu, zgodnie z starą zasadą polityczną " DZIEL, SKŁÓCAJ I RZĄDŹ !!!"

  Fundamentalizm katolicki i krypto-żydo-katolicki objawia się nie tyle słabością argumentów lub pomieszania z poplątaniem, co ich zupełnym brakiem.

  Dlatego te podsumowanie w 5 punktach doskonale oddaje istotę rzeczy, które można określić jako fundamentalizm szowinistyczny !!!
  Polacy, Ukraińcy, Słowianie, kto między nas sieje nienawiść?
 • @PontoSarmata 22:10:22
  Manipulacja liczenia bezrobocia polega na obejmowaniu tylko tych pobierających zasiłki.

  Natomiast znacznie więcej zasiłków nie pobiera i ok. 3 milionów wyjechało za granicę, bo byliby bezrobotnymi, ale ich nie liczy się.

  Ponadto jest ukryte bezrobocie w państwowych szkołach wyższych na poziomie ok. 40 % stanu studiujących, ponieważ ci ludzie nie znajdą pracy.

  Inaczej mówiąc, jeśli chory ma gorączkę 40 stopni, to aby ją obniżyć, to wystarczy zbić termometr i nie będzie gorączki.
  PiS – rządy „dobrej nowiny”
 • @nikander 07:31:32
  Kościół "kumał" się z chazarożydami przez cały okres socjalizmu w latach 1956 - 1989, (nie mylić z okresem Komunizmu Wojennego 1945-1956 kiedy rządzili chazarożydzi) kiedy większościowy udział w rządzeniu mieli Polacy. Więc Jaruzelski poszedł w ślad za KK na układ z chazarami zamiast z Polakami. Ale ... uratował kraj przed wojną domową, którą chcieli sprowokować chazarożydzi, tak jak powstanie warszawskie m.in. odezwą do narodów Wschodniej Europy i... zabójstwem Papieża.
  W dokumentacji złożonej na wytoczonym mu procesie za wprowadzenie stanu wojennego, poważni eksperci m.in. prof. Jan Szczepański dokumentowali nawet do 200-300 tysięcy zabitych, w wojnie domowej, na którą to górną granicę wyraził zgodę Zachód. Natomiast w przypadku szykowanego strajku w kopalniach i zablokowaniu wydobycia oraz dostaw węgla od ogrzania miast, gdzie nie było zapasów ( przy kopalniach zresztą też), to z zimna nie ogrzanych mieszkań i braku prądu ( a zima była mroźna), liczba byłaby co najmniej kilkakrotnie większa.
  No cóż, historia musi być napisana od nowa, także ta najnowsza !!!
  Solidaruchy – zaciężne wojsko litwaków
 • @AlexSailor 16:05:40
  Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie masz argumentów, to spadaj trollu na "liberalne drzewo" obwieszone pieniędzmi korporacyjnych finansowych sponsorów...
  Przyczyny i źródła ataków na spółdzielczość w III RP
 • @maharaja 12:23:20
  Marshall McLuhan: "Tylko małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej."

  Ta sentencja została potwierdzona przez większość komentatorów.

  Ale niestety taki plan jest przygotowywany. Inną sprawą jest to, że szanse jego realizacji, a przynajmniej w planowanej skali maleją. Takie bazy są pobudowane i budowane w wielu krajach świata, w tym w Norwegii i USA.

  Jest to etap intensywny III wojny światowej, która jest cały czas prowadzona innymi metodami (ekonomia, zatruta żywność, fluor w wodzie, medycyna konwencjonalna, w tym szczepionki, GMO, chemtrails itd.).

  Tą wojnę z ludzkością można nazwać wojną genetyczną, które to określenie najlepiej oddaje jej istotę. Ale to jest temat zbyt rozległy, aby nawet skrótowo omówić !!!
  NIEMCY PRZEZNACZONE DO ZNISZCZENIA W 2017 ROKU!?
 • @Zdzich 05:40:26
  Szanowny Panie
  Po co Pan wrzucasz śmieci tutaj, tu nie jest ani śmietnik, ani wysypisko śmieci !!!
  Czy Trump jest zwiastunem odwrotu od totalnej globalizacji ?
 • @Oscar 16:22:02
  Dokładnie tak jest jak Pan pisze.
  Internet może zostać wyłączony lub poważnie ograniczony w sytuacji jakiegoś dużego kataklizmu wojennego, bo wtedy będą mogli zastosować prawo o stanie wojennym z pełną cenzurą informacji.
  W warunkach, gdy wiele planów im nie wychodzi, jednocześnie spieszą się z "dokręcaniem" coraz bardziej zamordystycznych przepisów (np. CETA i TTIP), co budzi coraz więcej ludzi, więc się nie zdecydują - po doświadczeniach z protestami w sprawie ACTA.
  Pozdrawiam
  Czy Trump jest zwiastunem odwrotu od totalnej globalizacji ?
 • @Repsol 23:27:59
  Szanowny Panie Nadzorco z Cienia

  Portal z którego pochodzi ten tekst nie wstydzi się publikować tekstów na wysokim poziomie merytorycznym z neon24. Natomiast teksty ze strony KIP są syntetyczne i na ogół scalające wiele wątków w całość co oszczędza czytania wielokrotnie więcej stron.

  Dowodzi tego jedna z najwyższych, jeśli nie najwyższa poczytność 26 opublikowanych tekstów wynosząca średnio około 2,5 tysiąca czytelników każdego.

  Jeśli Pana Nadzorcę z Cienia taki obiektywny wskaźnik oceny nie interesuje, to adresuję ten komentarz do właściciela Ryszarda Opary i czekam od niego na odpowiedź.

  Do czasu odpowiedzi od samego Ryszarda Opary przestanę publikować.

  A Panu Nadzorcy z Cienia radzę nauczyć się czytać ze zrozumieniem i oceniać teksty nie według ilości słów, ale zawartości merytorycznej i syntetycznej treści.
  Z Panem to jest ostatnia moja rozmowa !!!
  Czy Trump jest zwiastunem odwrotu od totalnej globalizacji ?
 • @Nibiru 22:08:47
  Obecnie sytuacja jest inna niż bywało w historii, kiedy nie było takiej komunikacji jak obecnie, głównie dzięki internetowi. System kapitalizmu, nie tylko w obecnej wersji neoliberalnej się rozpada, co zresztą dotyczy całej lichwiarskiej cywilizacji Zachodu.
  Zawarte w analizie scenariusze są pesymistyczne lub ostrożnie umiarkowane. Natomiast należy brać pod uwagę także optymistyczne scenariusze oparte na planie NESARA i/lub z udziałem tego programu przywrócenia nieprzestrzeganej ( tak jak i u nas - te same wzorce) Konstytucji USA na linku: https://www.monitor-polski.pl/trzymajcie-kciuki-za-sluzby-amerykanskie-dzisiaj-w-nocy-prawdopodobnie-w-usa-beda-aresztowania/
  Czy Trump jest zwiastunem odwrotu od totalnej globalizacji ?
 • @ninanonimowa 13:13:39
  Pomijając sam problem rozróżnienia żydów na: Chazarów (aszkenazyjskich), czyli fałszywych żydów pochodzenia turecko mongolskiego, żydów sefardyjskich i innych, to największym problemem, a właściwie zagrożeniem dla świata są: żydzi amerykańscy, żydzi pochodzący z Polski i żydzi w Polsce.

  Żydzi w Izraelu są największym zagrożeniem dla samych siebie.

  Natomiast pozostali żydzi mają największy problem z wymienionymi 3 pierwszymi grupami, które ściągają także na nich wielkie niebezpieczeństwo. Powyższa opinia pochodzi od samych żydów.
  Trump przeciw metawładzy
 • @Votan9 11:55:18
  Trump w jednej swojej wypowiedzi ostro zaatakował ludobójczy proceder szczepionkowy i nazwał cały koncept "ocieplenia klimatu" i sposoby przeciwdziałania mu "wielką ściemą", czym uderzył mocno w sekretarza stanu Keery'ego, który mocno wspiera "klimatgate".

  To uderzenie w Kerry'ego wiąże się z tym, że jednym z wariantów zapobieżenia wyborowi Trumpa na prezydenta jest rezygnacja Hilary Clinton, rozpisanie nowych prawyborów w partii demokratycznej, co wiązałoby się z przesunięciem wyborów o kilka miesięcy, oraz wystawieniem z partii demokratycznej Kerry'ego jako kandydata tej partii na prezydenta.
  Trump przeciw metawładzy
 • @Votan9 11:29:29
  Tramp idzie w wypowiedziach na całość, nazywa rzeczy po imieniu i nie sądzę, aby był kontrolowany, co zdarza się po raz pierwszy od co najmniej kilkudziesięciu lat.

  Jeśli prezydentem zostanie Hillary Clinton, skończy się to III wojną światową - powiedział Donald Trump w wywiadzie, jakiego udzielił agencji Reuters.

  Zdaje też sobie sprawę, że będą w fałszowaniu wyborów szli na całość - na bezczelnego - bardziej niż w prawyborach Hilary Clinton z Sandersem.
  Nadmuchane 2-3 razy sondaże Clinton ( to jest taka skala - ponieważ ta rodzinka jest niewiele mniej znienawidzona w USA, jak rodzinka Buschów - o czym świadczy 2% Jeb Buscha w prawyborach w partii republikańskiej) w stosunku do faktycznych opinii dowodzą przygotowywania opinii społecznej do gigantycznego fałszerstwa.

  Zobaczymy co się jeszcze wydarzy do wyborów ? I w jakim stopniu Tramp przyciągnie niegłosujących w wyborach, zwolenników Sandersa i przede wszystkim obstawi komisje wyborcze. Większość służb siłowych ma za sobą, czy zapanują nad urnami ?

  Ryzykuje też życiem, ale blokadą ubezpieczającą go jest bardzo duża i rosnąca opozycja wobec kamarylli globalistycznej - wśród amerykańskiej armii, służb specjalnych i innych służb siłowych. Jeśli by go zabili to może to spowodować wojnę domową, albo zamach stanu przez wymienione służby obejmujący przejęcie kontroli nad globalnymi korporacjami i dużą liczba aresztowań, znacznie większą niż Erdogan zrobił w Turcji.

  W USA bardzo dużo ludzi posiada broń i wiele zorganizowanych organizacji paramilitarnych po raz pierwszy poparło w wyborach kandydata na prezydenta - czyli Trumpa.

  Benjamin Fulford w ostatnim wywiadzie z 17 października 2016 r. napisał tak: "ale jeśli porównać obecną sytuację z World War 2, to jest jak walka o Berlin, Niemcy i Okinawę, Japonię. Nie będą używane Tym razem bomby". Więcej co się dzieje na 3 lub czwartym "dnie" na linku: http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/10/benjamin-fulford-17102016-cotygodniowe.html
  Trump przeciw metawładzy
 • Autor
  Z uwagi na to że film się nie otwiera, więc może z tego linku się otworzy:


  Donald Trump: stawką los naszej cywilizacji
  https://youtu.be/JCi7vf_LMFI
  Trump przeciw metawładzy
 • Autor
  Rosja po "wejściu smoka" w Syrii, uzyskała duże wzmocnienie swojej pozycji geopolitycznej i zmusiła USA, a raczej wzmocniła izolacjonistyczne kręgi polityczne związane z armią USA, do wycofania się z Bliskiego Wschodu, także w istotnym oddziaływaniu politycznym. Rosja zawsze szybko może wrócić z większym potencjałem, bo jest tam cały czas obecna. Jedną z przyczyn gwałtownego opuszczenia przez trzon lotnictwa rosyjskiego, była przygotowywana kolejna dużo większa prowokacja z udziałem Turcji i globalistycznych sił, nie tylko z USA.
  Rosja w tej chwili koncentruje się na Ukrainie, która rozpada się politycznie, gospodarczo i społecznie. A będzie to obecnie główny szlak przerzutowy imigrantów do Europy, w tym Polski. W przypadku wznowienia wojny domowej, obecnie w całej Ukrainie, duża liczba uchodźców i imigrantów ekonomicznych zwiększy exodus wędrówki ludów do Europy. Dla Polski jest to duże niebezpieczeństwo destabilizacji i test dla władzy jednoznaczny. Kontynuowanie polityki wschodniej poprzedników, co w przypadku wydarzeń ostatnich 2 lat na Ukrainie mocno przyśpieszyło budzenie się Polaków, oznaczać będzie szybką utratę zaufania do obecnego rządu i całej pookrągłostołowej lumpenelity.

  Pozdrawiam Autora - Ocean Informacji i Dociekliwych Samodzielnie Myślących
  Osierocenie Lewantu
 • @alfa.com.hel 17:41:22
  Drogi Śmieciarzu
  Tu nie jest miejsce dla płatnych trolli, którzy ani nie potrafią czytać ze zrozumieniem, ani nie mają żadnych argumentów, jedynie potrafią zaśmiecać neon24.pl. Jeszcze jeden wpis i będziesz zbanowany !!!

  Pozdrawiam Dociekliwych i Samodzielnie Myślacych
  KU PRZESTRODZE MŁODYCH
 • @alfa.com.hel 09:23:22
  Drogi Panie
  Źle Pan trafił, tu nie jest Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta, proszę poszukać właściwego adresu.

  Pozdrawiam Dociekliwych i Samodzielnie Myślących
  KU PRZESTRODZE MŁODYCH
 • @Repsol 21:56:25
  Szanowny Panie
  Dlaczego ???
  KU PRZESTRODZE MŁODYCH
 • @PontoSarmata 21:47:33
  Z jednej strony finansuje inwazje imigrantów za pieniądze Rothschildów, a z drugiej strony chce zapewnić za pieniądze UE multikulturowy podbój i destabilizację Europy. To przyspieszy rozpad UE oraz upadek Euro i wyjście w pierwszej kolejności skolonizowanych krajów Europy Środkowej.
  Pozdrawiam Dociekliwego
  Łupieska transformacja lat 1989-2014

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930