Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 176 komentarzy

Własne ścieżki Kota

Votan9 - Chodzę własnymi ścieżkami jak kot, sprawdzając i nie przyjmując nic na wiarę, nie zaś w stadzie z przewodnikiem, najczęściej baranem.

Syryjka wyjaśnia, dlaczego NWO nienawidzi Syrii

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dlaczego Syria podobnie jak Irak czy Libia została przeznaczona do likwidacji przez elitę Nowego Porządku Świata? Syryjska dziewczyna wymienia 8 powodów, które pomogą wyjaśnić obecną poważną sytuację w Syrii.

1. Syryjski Bank Centralny jest własnością państwa i jest kontrolowany przez państwo, tak aby zamiast wzbogacać międzynarodowych banksterów z krajów zachodnich i Izraela służył gospodarce narodowej i Syryjczykom. Niemal wszystkie narody świata zostały zadłużone przez lichwiarskie pożyczki i generowanie sztucznego kryzysu zadłużenia, który w efekcie zniewala narody. Banki centralne są bankami Rothschildów.

2. Syria nie ma żadnego zadłużenia wobec Międzynarodowego Funduszu Walutowego. MFW działa jak policja windykacyjna międzynarodowych banksterów. Każdy mądry naród pozostaje z dala od szponów MFW, udało się to osiągnąć w Syrii ale banksterzy nie są zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

3. Syria zakazała stosowania genetycznie modyfikowanych nasion (GMO), ponieważ Baszar Assad chce chronić zdrowie swoich ludzi. GMO oznacza kontrolę nad żywnością, co  prowadzi do kontroli populacji. Oczywiście NWO sprzyja produkcji GMO (Amerykanie wprowadzili GMO do podbitego Iraku).

4. Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO, w którym światowi politycy są marionetkami zdominowanymi przez szereg think-tanków i tajnych stowarzyszeń, jest to otwarcie dyskutowane w Syryjskich mediach oraz na uniwersytetach. Taka otwartość jest przekleństwem dla NWO, ponieważ jego działalność opiera się na pozostawaniu w cieniu.

5. Syria posiada ogromne rezerwy ropy naftowej i gazu, zachodowi niepodoba się niezależność od olbrzymich zachodnich firm naftowych takich jak Shell i Texaco.

6. Syria jasno i jednoznacznie sprzeciwia się syjonizmowi oraz Izraelowi. Syria potępia brutalny apartheid w Izraelu. Oczywiście międzynarodowe lobby żydowskie jednoczy się na całym świecie do wykorzystania swoich wpływów, aby położyć kres takim stanowczym sprzeciwom wobec polityki Izraela.

7. W Syrii od setek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie i jest to jeden z ostatnich bastionów świeckich muzułmanów zjednoczonych na Bliskim Wschodzie, który odmawia uznania jakiejkolwiek wyższości religii nad narodem.

8. Syria z dumą utrzymuje i chroni polityczną i kulturową tożsamość swojego narodu, podczas gdy NWO stara się stopić wszystkie narody (z wyjątkiem jednego) w jedną masę, konglomerat dla całkowitej kontroli świata.

Syryjka wyjaśnia, dlaczego Nowy Porządek Świata (NWO) nienawidzi Syrii [wideo]

 

Opublikowano za: //wolna-polska.pl/wiadomosci/107703-2015-12

KOMENTARZE

 • @ Autor
  I co teraz, jak piękna Syryjka wszystko ujawniła?
  Co za usta! Jej!
  I co mówią! JEJ!

  A masz 5* Autorze! ;-)
 • @ Autor
  Piosenka za dobry wpis:

  https://www.youtube.com/watch?v=rkHdQDWSuns
 • co prawda to prawda
  No takiej ślicznej Syryjce to każdy chłop uwierzy . :)
 • @ Autor
  No to dobrze sobie nagrabili , tam teraz takich będzie więcej . Pozdrawiam.https://www.youtube.com/watch?v=5S0tC8HCUvE
 • Tak
  No jakby uchodźcami były same takie śliczne Syryjki, to problem uchodźców by nie istniał. Nasze kobiety już dawno by go rozwiązały.
 • To co mówi ta Syryjka, jest szczerą prawdą...
  Solidarność oddała polski bank centralny (i całą Polskę) na tacy, za darmo, za parę starych kserografów. I teraz praktycznie to o czym mówi ta Syryjka, już wszystko mamy u siebie: zatruta żywność, GMO, zatrute szczepionki i lekarstwa (np aspartamem, czy fluorem), zniewolenie i depopulacja, itd, itp, ale przede wszystkim niszczenie naszej Wiary. Miliony polskich dusz, kraju który upodobała sobie Matka Boska, szykowane są do piekła...
  A o tym, że Polacy, zupełnie tego nie rozumieją niech świadczą te powyźsze komentarze
 • @Repsol 22:15:44
  Raport: Daesh dysponuje sprzętem do drukowania syryjskich paszportów.. Korzystanie z fałszywych paszportów, które można nabyć w cenie od 200 do 400 dolarów w Syrii, pozwala terrorystom przenikać do różnych państw na świecie jako „uchodźcom”, zauważa Ministerstwo Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. Terrorystyczne ugrupowanie Państwo Islamskie (ISIS, po arabsku Daesh), prawdopodobnie dysponuje sprzętem do wyrabiania autentycznych paszportów obywateli Syrii, co pozwala jej członkom na przenikanie do różnych państw świata, głosi raport Ministerstwa Bezpieczeństwa Narodowego Stanów Zjednoczonych. W 17-stronicowym raporcie odnotowuje się, że ISIS mogło otrzymać dostęp do sprzętu technicznego po zdobyciu syryjskiego miasta Deir ez-Zor, gdzie mieści się oddział paszportowy z odpowiednim wyposażeniem i dużą ilością czystych formularzy. Jeszcze jeden urząd paszportowy znajdował się w mieście Rakka, które po przejęciu stało się czymś w rodzaju stolicy terrorystów. Telewizja АВС zauważa, że fałszywe syryjskie paszporty wielokrotnie odkrywano w Europie: między innymi wykorzystywali je dwaj terroryści, którzy wzięli udział w zamachach w Paryżu 13 listopada. Twórcy raportu powołując się na miejscowe źródła informują, że Syria już jest zalana fałszywymi paszportami, które można nabyć za cenę od 200 do 400 dolarów. Państwo Islamskie, które jest na dzień dzisiejszy jednym z głównych zagrożeń dla światowego bezpieczeństwa, w ciągu trzech lat ogarnęło duże części terytorium Iraku i Syrii. Ponadto, to radykalne ugrupowanie próbuje rozprzestrzenić swój wpływ na państwa Afryki Północnej. Ps...USA wykazuje nienaturalne zatroskanie o możliwość drukowania paszportów przez szkolonych przez siebie terrorystów. Przekaz informacji z rzeczywistością kłóci się logiką. Odkrycie na miarę administracji europejskiej!!!. Ponad pół roku temu holenderscy redaktorzy wysłali do Syrii zdjęcie premiera rządu i 700 euro, odesłano im oryginalny paszport syryjski z ładnie wklejonym zdjęciem i wypisanymi fałszywymi danymi. Paszport przekazano premierowi mówiąc, że teraz on ( jako Syryjczyk urodzony w Damaszku ) może się ubiegać o holenderskie socjale. W Turcji syryjskie paszporty są dużo droższe ( 2000 euro ) co tym bardziej budzi moje zdziwienie skąd uchodźcy mają tyle kasy? Policzmy: dojazd do Turcji + utrzymanie + 2000 euro ( lewy paszport ) +1500 euro ( przemyt przez granicę ) = KTO IM DAJE TYLE SZMALU???
 • @Repsol 22:15:44
  Rosjanie jeżeli by tylko chcieli w razie zagrożenia Rosji przez NATO, mogą w 23 minuty zamienić pedalską, zbankrutowaną JEWEU z całym nic niemogącym NATO w zatopioną od wieków i poszukiwaną w oceanach Atlantydę...? Rosja jest terytorialnie największym krajem na świecie. Europa to zbiór blisko siebie położonych, ciasno ściśniętych państewek. Jeden tylko okręt podwodny klasy BOREI ma na pokładzie 160 głowic nuklearnych o sile większej niż ta co kompletnie rozwaliła Hiroshimę i całą okolicę. Tylko jeden z rosyjskich okrętów może zrobić w JEWUE 160 potężnych dziur w które się wleje Atlantyk... Mimo, że umiem pływać to smutno to widzę. Ale Rosja z tego co pamiętam to ma więcej okrętów z bronią nuklearną na pokładzie i samolotów z bombami wodorowymi. Muszę cię pocieszyć, że jeśli JEWUE zacznie w wyniku wojny tonąć to kontynent Ameryki Północnej będzie w pierwszej kolejności, tam stale w pobliżu pod wodą dyżuruje takich okrętów w 6! i najgorsze dla USA jest to, że US Navy, Pentagon nie wie gdzie!. Taka jest logika współczesnej wojny atomowej. Patrząc na mapę świata, zalecam moim dzieciom i wnukom aby się przymierzały do życia w Argentynie... Ameryka Południowa przeżyje i duża część Rosji też. Australia też być może, jeśli będą mieli takie życzenie...Jednak nikt w dzisiejszej Rosji nie straszy atomem.To USA pierwszy raz jej użyło i wymordowało setki tysięcy ludzi.To USA jest superbankrutem które właśnie ono szuka pretekstu żeby rozpocząć wojnę NUKLEARNĄ. Rosja nie ma do tego powodów.
 • @Repsol 22:15:44
  http://cdn1.img.pl.sputniknews.com/images/153/46/1534676.jpg Turcja nie zgodziła się na oddanie Syrii ukradzionych przez Daesh dzieł sztuki. Ankara weszła w ich posiadanie poprzez aresztowanie przemytników na granicy z Turcją – poinformował agencję Reutera dyrektor generalny departamentu antyków i muzeów Syrii Mamun Abdulkarim. Dyrektor zaznaczył, że turecki rząd nie chce rejestrować skonfiskowanych przedmiotów. Władze Turcji „poinformowały nas, że nie mogą tego robić”, motywując swoje działania ograniczeniami prawnymi.
  Podobna skomplikowana sytuacja ukształtowała się z Izraelem z powodu braku stosunków między Tel Awiwem a Damaszkiem. Inne państwa bez problemów zwracają ukradzione przedmioty.
  Abdulkarim powiedział, że tureccy pogranicznicy skonfiskowali już ponad 2 tysiące przedmiotów, które ukradli bojownicy organizacji terrorystycznej Daesh z muzeów i wykopalisk archeologicznych w Syrii.

  Ps...Nie może oddać, bo zleceniodawca czeka na towar z Hameryki albo z hujni...Zwykłe złodziejstwo. Nazistowski reżim turecki nie ma już tych przedmiotów skradzionych w Syrii . Zostały one jak piszą światowe media zgodnie z umową przekazane do kwatery głównej Daesh w Pentagonie.
  Jak widać Turcja nadal pełni rolę głównego pasera terrorystów islamskich, upłynniającego skradzione dzieła sztuki i artefakty archeologiczne oraz zrabowaną ropę naftową. Oczywiście pod pretekstem rzekomej konfiskaty na granicy przemytnikom, odżegnuje się od zwrotu kradzionych przedmiotów prawowitemu właścicielowi, czyli rządowi syryjskiemu. Oczywiście takie, jak najbardziej bandyckie działania Republiki Turcji, może w przyszłości tej kraj drogo kosztować. I turasy chcą do UE? Co tu dużo pisać, bandycki kraj w bandyckim NATO. Z Syrii ich Putin wygonił, to się teraz wzięli za iracki Kurdystan. Myślę że Putin dostarczy Kurdom w Iraku jakieś zestawy przeciwlotnicze, może nie od razu S-400 to na pewno nie, ale jakieś naramienne wyrzutnie żeby kilka F16 spadło. Takie mniej więcej jak prezentował żołnierz na okręcie desantowym przepływającym przez Bosfor!
 • @Jan Paweł 07:49:59
  Napisał Pan:

  1. "To co mówi ta Syryjka, jest szczerą prawdą..."

  2. "zniewolenie i depopulacja"

  To Pan bronił ZUS i uważał go za zasłużoną instytucję....

  Przepraszam, że się na ten ZUS tak uwziąłem, ale na wprowadzenie "Ustawy Wilczka" tak samo.

  A czy ta Syryjka nie jest piękna Pana zdaniem? Nie tylko zewnętrznie - tak ma większość kobiet i dziewcząt (radujmy się!). Ale to piękno wewnętrzne, które sprawia, że mówi tak mądrze! Ach!
 • @
  Niech żyje Syria, a zwłaszcza syryjscy Chrześcijanie!
  Walczą z NWO! A Polacy poddali się i gadają i gadają.
 • @Zdzich 17:06:50
  "A Polacy poddali się i gadają i gadają."

  Proszę mówić/pisać za siebie.

  Przyjaźnie pozdrawiam.
 • @Kula Lis 65 13:29:42
  ...skąd uchodźcy mają tyle kasy? Policzmy: dojazd do Turcji + utrzymanie + 2000 euro ( lewy paszport ) +1500 euro ( przemyt przez granicę ) = KTO IM DAJE TYLE SZMALU???
  ....................................
  Polecam moją serię o "Dyktacie Rotszyldów", bo to ich człowiek - Soros - finasuje ten najazd na Europę.
  Pozdrawiam.
 • Przyczyny licznych agresji na na państwa islamu
  .
  Każdy nowy porządek świata jest NWO, był czas dominacji imperium brytyjskiego, czas imperium USA przechodzi

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

  uwaga o banku centralnym koresponduje z tym co w linku.

  „Ludność Syrii jest dobrze poinformowana o planach NWO ...i.t.d.”, te plany NWO, to plany MWF

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

  z jej organami wykonawczymi jak ONZ, USA, EU czy wspomniany także MFW (Fundusz Walutowy).

  „W Syrii od setek lat mieszkają razem chrześcijanie i muzułmanie” „Da'ish” byłby muzułmański, byłby kalifatem, ale ta kreacja wywiadów zachodnich została wykreowana w mendiach Zachodu na „państwo” z przymiotnikiem „muzułmańskie”, bo to robi większe wrażenie na ludności Zachodu wytresowanej w systemach państwowych.

  Czy islam zagraża chrześcijanom, nie, zagraża jednak planom MWF wziąć ludzkość pod knut lichwy, nazywanej od dwóch wieków dla zatarcia śladów „procentem”

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Lichwa

  Po zniesieniu zakazu lichwy przez naszego kochanego papieża,

  - http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

  jedyną religią, która zabrania lichwy, jest islam, ostatni bastion, który broni się przed MWF. Prawo znienawidzonego przez mendia Zachodu szarijatu, zabrania pobierania lichwy/procentu, mało kto o tym słyszał, ale istnieją także banki na prawie szarijatu, tzw. sharia banking, ten system bankowy nie został dotknięty przez zainscenizowany przez MWF w latach 2007/8 tzw. „kryzys finansowy”, wymyka się spod kontroli MWF, czyż to nie wystarcza, aby zwalczać islam ?

  Wyobrażenie, że elita władzy takich krajów jak Arabia Saudyjska (salafiści), czy Katar ma coś wspólnego z islamem, wydaje się dość dużą naiwnością.

  @Kula Lis 65 13:29:42

  Inwazja 2015 miliona tzw. „migrantów” na UE jest operacją służb specjalnych przeciwko UE przygotowywaną od lat, wyposażenie sił inwazyjnych w sfałszowane dokumenty

  - http://pppolsku.blogspot.com/2015/09/oper.html#D_

  należy do podstawowych elementów operacji inwazji.
 • @Laznik 12:24:37
  Dziękuję za istotne uzupełniające wyjaśnienie.

  Wahabizm/salafizm został stworzony w XVII, albo XVIII wieku przez Wahaba, kryptożyda przy udziale syjonoanglików do rozwalenia islamu. To się nie udało, chociaż ta polityczna sekta liczy 50 milionów na 1400 wszystkich wyznawców islamu.

  Obecnie postanowiono jej użyć do przejęcia lub co najmniej zdestabilizowania świata islamskiego i wykorzystania do wojny z chrześcijaństwem, dla odwrócenia uwagi od winnych, którzy ją reaktywowali do ekspansji i finansują oraz dają kadrę dowódczą.

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930