Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 176 komentarzy

Własne ścieżki Kota

Votan9 - Chodzę własnymi ścieżkami jak kot, sprawdzając i nie przyjmując nic na wiarę, nie zaś w stadzie z przewodnikiem, najczęściej baranem.

Czy „ludek głupi to kupi” po raz kolejny ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Publikuję tekst ze strony Klubu Inteligencji Polskiej. W tytule jest słynne powiedzenie o Polakach wypowiadane już kilkadziesiąt lat w kręgach chazarskich, które szczerze upublicznił „chlapnięciem” Jacek Kurski związany PiS.

 

 

Stąd pytanie, jak w tytule, do poniższego felietonu Aleksandra K. Szymczaka, jak wygląda „maskirowka” PiS i innych partii „rodzinnych” w okręgu grajewskim. Kiedy wreszcie Polacy coś zrozumieją i przestaną być „ciemnym ludem”?Dla otrzeźwienia polecamy kolejny tekst z filmem o Georgu Sorosie, który zaprogramował i zrealizował  kolonizacyjną grabież Polski i naiwnych, łatwowiernych Polaków, za pomocą Sachsa, Mazowieckiego i Balcerowicza, blisko 30 lat temu, na linku:

//www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/niemiecka-niezalezna-telewizja-george-soros-spladrowal-polske-i-inne-kraje-postkomunistyczne/

Wszystkie wymienione partie są klonami pookrągłostołowymi odgrywającymi kolejny „cyrk” dla gawiedzi. Nie jest jedynie PSL, który chazarzy niszczą systematycznie od wewnątrz, ponieważ ataki zewnętrzne nie były skuteczne, tak jak na Samoobrone Leppera, LPR, czy inne pomniejsze partie, które jeśli nie są zinfiltrowane to, nie dopuszcza się nawet do wyborów.

Pani Anders staje się listkiem figowym PIS, przysłaniając rzeczy wstydliwe. Kaczyński cynicznie gra  nazwiskiem jej dziadka i pcha na stanowisko bardzo dzisiaj ważne z punktu widzenia oczekiwań społecznych (repatriacja Polaków), wiedząc że nic nie  zrobi – bo to polityczne niemowlę. Pani Anders jeszcze nie wie, że tu w Polsce ocena dokonań gen. Andersa nie jest tak kryształowa, jak ta jaka wystawili mu jego żołnierze. Między innymi pozostawił kilkaset tysięcy Polaków w sowieckich łagrach, skazując ich na represje, a wyprowadził kilka tysięcy chazarożydów z rodzinami i z uzbrojeniem radzieckim i zostawił ich w Palestynie.  A wyprowadzając polskie wojsko z ZSRR dał wolną rękę Stalinowi do rozwiązania spraw polskich bez oglądania się na rząd londyński. Niestety historia Polski, nie tylko ta najnowsza, będzie musiała być napisana od nowa.

Redakcja KIP


Aleksander K. Szymczak: PRZEDWYBORCZE GIERKI

Gdyby sukces wyborczy mierzyć ilością banerów, to w naszym okręgu nr 59 wygrałaby p. Anders ze Stanów. Jednak, to nie w ten sposób  wygrywa się wybory. Partię rządzącą PIS, stać na taki wydatek, wszak to przecież z naszej wspólnej kasy (dotacje na partie). „Odbiliśmy Sejny”, jak chwalił się minister PIS z tamtych stron. Czyżby – bo np. baner p. Ząbkiewicza też tam wisi. Nie popieram KOD-u, ale też nie mogę milczeć, gdy widzę manipulacje partyjne na społeczeństwie.
Musimy mieć na uwadze to, że od 1989r. (od złodziejskiej „prywatyzacji”), do tej pory kasta partiokratów dostała z budżetu ok 7 mld zł a doprowadziła Naród Polski niemal do bankructwa. Ponad bilion zł długu, likwidacja przemysłu i zakładów pracy, czyli – chcą Naród wziąć głodem! W  tej „zabawie” poważny błąd jest po stronie niepartyjnego Narodu Polskiego. Wiadomo, że „żelazny elektorat partyjny” chodzący zawsze na wybory, to powiedzmy kilkaset tysięcy. Reszta, albo daje się nabierać na wciąż piękne słówka obietnic partyjnych i głosuje, albo, jak to robi połowa Narodu – „wypięła się na demokrację”. Dlatego wciąż nami „rządzą partie-loże”.
Ostatnio w Grajewie mieliśmy dwa komitety partyjne – Korwin i PIS. Gdy napiszę, że nie było rewelacji, to pewnie zostanę „oskarżony” o tendencyjność. Nic z tego, jestem bezpartyjnym dziennikarzem i politologiem. Nie jest mi obca dziedzina manipulacji medialnej. A – służba prawdzie, każe mi ją pokazywać niczego nie ukrywając. Mamy wszak wszyscy prawo do wydawania ocen i opinii (tylko niewolnik nie może mieć zdania). Co można powiedzieć o przedstawicielu partii Korwin? Odnotować warto, że był też sam przewodniczący J. Korwin-Mikke.
Chcą zlikwidować biurokrację, uzbroić ludzi a Polskę przekształcić w jedną wielką strefę ekonomiczną. To spowoduje napływ kapitału nawet z zagranicy. Postulaty słuszne i może dałbym się nabrać, jednak w zestawieniu z innymi liberalnymi poglądami szefa, zachowuję stosowną  ostrożność. Czy to nie pan Janusz Korwin, chciałby wyprzedać polskie lasy obcym ? To jest partia poza sejmowa. Partie, które uczestniczyły w zrobieniu z Polaków – dziadów proszalnych i wolnych najmitów (emigracja za chlebem), czyli głównie SLD, PO i PSL, dawno powinniśmy wyrzucić poza nawias życia społecznego i skutecznie osądzić.
Wszelkie partie, przy każdych wyborach karmią nas mniejszymi lub większymi obietnicami. Ile są one potem warte, chyba wszyscy wiemy. Problem jest też w tym, że nie pokrywają się one z czynami i np. nie szanuje ludzi. Klasę człowieka poznać można po szacunku, a tu nawet z gabinetu pani Anders nie dostałem żadnej odpowiedzi na mój poprzedni felieton. To samo z PIS i Kukiz’15. Dziękuję, nie chcę rozmawiać z głuchoniemymi i nie oczekuję pustych słów przepraszalnych. Chcę czynów dobrych Polsce. Tutaj jest jedna propozycja, bo Pan J. Ząbkiewicz podaje konkret i chce uruchomić kopalnię bezcennych rud metali pod Suwałkami.
Dlaczego mówię o manipulacji? Nie jestem przeciw PIS, bo jest tam kilku posłów godnych miana naszych przedstawicieli, jednak… W tych wyborach PIS gra nazwiskiem – Anders.  Wiemy kim był generał, wiemy, że nie był kryształem.   My tu mamy lepszych,  np. gen. Witold Urbanowicz, dowódca dywizjonu 303 a pochodzący z ziemi augustowskiej.
Ogromnym zaskoczeniem w wyborach Parlamentarnych 2015 r. było wystawienie przez PIS pani A. M. Anders ze Stanów. Zbyt krótki czas na refleksję i magia nazwiska spowodowały, że Warszawiacy o mało nie wybrali tej pani na senatora. Nota bene, skoro wyszła za pułkownika Costa, to czy w paszporcie ma nazwisko – Anders?
Trzeba było jednak panią jakoś w Polsce „zainstalować”. Dostała więc świetną funkcję Przewodniczącej Rady Ochrony Pamięci Walki i Męczeństwa w randze sekretarza stanu. Czyli z paszportem dyplomatycznym może świetnie robić to co chce, czyli sprowadzać repatriantów do Polski. W polityce nie wolno być naiwnym. Pani Anders nie jest politykiem, jest ciepłą osobą, ale uwikłaną w zagrywki partyjne. Bo zupełnie nie rozumiem obecnej zagrywki PIS z wystawieniem w/w do Senatu.
Czy nie macie godnych ludzi z tego okręgu – tak krótka wasza ławka?  Czy pytał się ktoś tą lokalną społeczność o to, czy chce obcego? Czyżby znów zaczynało się przywożenie ludzi w teczkach? Jak do tej pory, wszyscy wasi wybrani kandydaci (p. Czuba, J. Kurski, Prof. Karski, Paszkowski) nie byli stąd i niewiele mieliśmy z nich korzyści.
W wyborczej gazetce PIS jest tekst; „W czasie II WŚ gen. Władysław Anders uratował od śmierci i sowieckiej niewoli dziesiątki tys. mieszkańców Suwalszczyzny i Ziemi Łomżyńskiej. Pamięć o tamtych wydarzeniach jest wciąż żywa w naszych sercach”.
Gdyby to logicznie „rozebrać”, to bardzo pogrążyłoby autora, bo to oznacza – teraz w podzięce macie głosować na p. Anders. Czy tylko „uratował” mieszkańców…. i czemu akurat z tego okręgu wyborczego? Rąbka tajemnicy uchylił na spotkaniu poseł Gwiazdowski – bo wybór naszej kandydatki byłby sprawdzianem poparcia dla działań PIS! Czyżby? Gdzie tu logika? Wybór pani Marii wcale nie oznacza poparcia „działań PIS”, bo to są inne rzeczy.
Dlaczego taki kosztowny „sondaż” chce nam zaserwować PIS? A może… a może ktoś chce  zablokować pomysł pana Ząbkiewicza, czyli otwarcia kopalni? Może ta kopalnia ma być dla obcych, dla drugich, dla mądrzejszych i starszych? Dziwi też poparcie ugrupowania Kukiz’15 dla kandydata PIS, raz, że idąc do wyborów byli – „antysystemowi”,  a po drugie ostatnio (11.02) głosowali rożnie w sprawie ustawy „500+”. Nasz poseł (podobno z Grajewa) Andruszkiewicz, no i szef Kukiz – wstrzymali się od głosu! Zadziwiające! Wstrzymanie się de facto – oznacza poparcie przeciwników ! Naiwnym w polityce być nie można.
Czy pani AMA wie, że w świecie jest już wszystko poukładane? Masońskie agendy rządzące chyba już we wszystkich krajach, z uporem posługują się „rządami” i wykonują polecenia NWO. Proponowanie więc sprowadzenia wojsk amerykańskich do Polski, nas nie obroni, rozjuszy niedźwiedzia a nas pogrąży. Mieliśmy już przecież przykre doświadczenia z okupacji wojskowej Polski przez ostatnie pół wieku. Praca, o jakiej pani wspominała przy obsłudze tychże oddziałów jest ułudą, no chyba że mamy na myśli panie najstarszego zawodu świata. Tu trzeba realnie – przeszkolenie strzeleckie Polaków, bo tylko oni obronią swoje rodziny i zagrody, bo obcy np. amerykanie, gdy zabraknie coca-coli, to poddadzą się, słusznie nie mając motywacji do obrony nie swojej ziemi. Trzeba nam LUSTRACJI, DEKOMUNIZACJI, INTRONIZACJI oraz PRACY!. Bez tego nie ruszymy z miejsca !
Kończąc. Czy „ciemny lud” to kupi PIS-ie? Te wybory to będzie probierz, czy idziemy w stronę Polski wolnej, czy partyjnej (jak do tej pory)?  Na moje oko, komuś zależy, by Pan J. Ząbkiewicz nie doprowadził do uruchomienia kopalni. Życzę wszystkim Polakom mądrości – i to przed wyborami 6 marca 2016r.

Aleksander K. Szymczak

ps. ten i inne felietony można znaleźć na stronie: grajewo24.pl
27 lutego w GCK (MDK) w Grajewie o 16:00 zapraszam na spotkanie z kandydatem na senatora Jerzym Ząbkiewiczem.


Opublikowano za: //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/02/czy-ludek-glupi-to-kupi-po-raz-kolejny/

KOMENTARZE

 • @
  Ten "Klub Inteligencji Polskiej" jest podejrzany, często publikuje artykuły o antypolskiej wymowie.
 • @Sukarno 19:02:10, komuna już była- tam wszyscy karierowicze musieli bić czołem partii
  PiS to jeszcze nie cała Polska.
  No, może ćwierć Polski....
 • @reflexión 19:22:00
  Nie, wcale nie bronię PiS. Ale KIP publikuje teksty typu, gdzie na wstępie pogardliwie mówi o "skatoliczałych Polakach", czy powtarza żydolewacką propagandę n.t Żołnierzy Niezłomnych.
 • @
  5* Pozdrawiam. BJ
 • @Sukarno 19:36:26
  Trzeba czytać teksty KIP ze zrozumieniem, całej złożoności, co wymaga uczciwości, a nie w kolorach - czarno - białych, lub zamieniając je na odwrót, w zależności od okresu, co najbardziej wszczepili Polakom: żydzi i Kościół - w interesie własnym, a nie ludzi.

  Pozdrawiam Dociekliwych i Samodzielnie Myślących
 • autor
  Dlaczego nie chcą Ząbkiewicza? Ponieważ kopalnie będą mieć garbonosi przywiezieni na F-ach zaproszonych przez min. AM Coste z pochodzenia ukrainka, wystawioną przez przybłede z Granówki k/ Odessy. No i tak już się kręci od 80 roku.
 • Autor 5*****
  .
  Piątka Panie Votan9

  Tylko szkoda, że powtórka tanich hasełek do poważnej sprawy zagłodzenia Polaków.

  Hasłem "Trzeba nam LUSTRACJI, DEKOMUNIZACJI, INTRONIZACJI oraz PRACY!. Bez tego nie ruszymy z miejsca ! ", wprowadza się w błąd naród.
  Są to tylko puste słowa, bez możliwości realizacji.

  Dlatego w pierwszej kolejności:
  1. - Należy naprawić uszkodzony system demokracji, bo dziurawy już Nas zatapia.

  Przypominam o naprawie systemu demokracji, jak mantrę na neonie 24.
  http://wps.neon24.pl/post/130141,list-otwarty-do-bbn-aresztujcie-nas-teraz#comment_1285231
  Samym krzykiem nic nie uzyskamy.
  Musimy uzyskać wpis do konstytucji o możliwej równowadze władzy w ważnych chwilach.

  Świat tak jest zbudowany, że bez systemu równowagi, każdy kierowca może skręcić i wrzucić cię do przydrożnego rowu.

  Trój - władza nigdy równowagi dać nie może, bo ma cechę kołowania na miejscu w układzie 3 x 120 stopni. Dlatego upominanie się o gwarancję nawet 1 sekundy prawdziwej równowagi ma sens, dla przyszłego zrównoważonego prostego rozwoju.
  Pozdrawiam
  nadużycie link skomentuj usuń
  goodness 05.03.2016 11:26:00
 • @goodness 11:32:32
  Nie wszystkie myśli zawarte w tekście Pana Szymczaka podzielam, chociażby te wymienione przez Pana, ale zamieściłem cały tekst ze wstępem Redakcji KIP, ponieważ wiele wyjaśnia, pomimo drobnych mankamentów.
  Pozdrawiam
 • @Votan9 12:01:06
  Dziękuję że tekstem Pana Szymczaka, ujawniłeś sprawę z kopalnią rzadkich metali, którą chce uruchomić Pan J. Ząbkiewicz i czy będzie w stanie obronić, teren bezcennych rud metali pod Suwałkami, bo dziwnym trafem zawodowe Polskie Wojsko nie broni polskich lasów.
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SGoUqaLAV54

  Widać brak obrony Polski. Więc czas dać szansę i powołać młodych poborowych do wojska, aby mieli możliwość za darmo 2 lata pilnować swojej ojczyzny. Dlaczego, młodym Polakom papierowe przepisy przeszkadzają bronić ojczyzny w której planują zakładać swoje rodziny, gdzie ten KIP?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930