Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
27 postów 176 komentarzy

Własne ścieżki Kota

Votan9 - Chodzę własnymi ścieżkami jak kot, sprawdzając i nie przyjmując nic na wiarę, nie zaś w stadzie z przewodnikiem, najczęściej baranem.

Czy wojna w Europie ma zbudzić leniwe umysły ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zamieszczam tekst ze strony K I P pt. "Wojna nowego typu w Europie, aby zbudzić leniwe, zaprogramowane umysły ?". Destabilizacja Bliskiego Wschodu, imigracja do Europy jako "przykrywka" dla inwazji i TTIP - to alarm dla budzenia świadomości ludzi.

Wojny i destabilizacja Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki były pierwszym etapem do wywołania naturalnej fali uchodźców, która została umiejętnie logistycznie  nakierowana do Europy. Stanowi ona „przykrywkę” do przemycenia przeszkolonych w obozach szkoleniowych i zaprogramowanych ( operacje „mind control”) w różnym stopniu, jako maszyny do zabijania. Ta operacja została w znacznym stopniu utrudniona przez skuteczne działania Rosji w Syrii. Operacja ta jest zaplanowana przez finansjerę ( tak jak I i II Wojna Światowa) i realizowana przy pomocy swoich agentów we władzach UE i rządach krajów członkowskich.

O przygotowywanej wojnie, jeszcze w tym roku,  mówi najlepiej nastepujący film: "Dzień X – Szturm na Europę" na linku: https://youtu.be/dokkNzaoVUQ

oraz jego transkrypcja i omówienie na linku://lotna.neon24.pl/post/130116,przygotowania-do-konfliktu-zbrojnego-w-europie

 Do preparowania przyzwolenia społecznego i trzymania w ryzach tych ludzi w rządach, którzy się temu przeciwstawiają, służą: polskojęzyczne globalne mendia, cała sieć organizacji pozarządowych opłacanych przez UE i banksterów, a nawet Watykan i Kościół Katolicki w tym pomagają. Lansują one wielokulturowość i mieszanie ras, jako „ubogacenie”, „miłość bliźniego” jako chrześcijańskie przykazanie, tolerancję jako zgodę do nadstawianie „drugiego policzka” i „policzków swoich najbliższych” bez stawiania oporu. Preparowanie społeczeństw europejskich trwało kilkadziesiąt lat, w warunkach rozleniwiającego dobrobytu. Skutki w Szwecji są już nieodwracalne(na linkach: //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/samozaglada-szwecji-i-europy/ ; //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/dlaczego-zydzi-chca-mieszac-rasy-multikulturalizm/ ).

W Polsce i krajach Środkowej Europy to programowanie społeczeństw trwało krócej. Nastąpiło zderzenie z biedą, zamiast oczekiwanego dobrobytu po 27 latach transformacji. Sytuacja ta mimo kolonialnych rządów, tak jak i w Zachodniej Europie, jest więc lepsza, ponieważ trudności życia zmuszały do zaradności, a niski socjal nie zachęca imigrantów do pozostawania w tych krajach. W przypadku Polski w sygnalizowanych planach globalistów jest ściągnięcie 5 milionów Ukraińców ( na razie), których liczba jest przykryciem do imigracji z jednego kraju na Bliskim Wschodzie. Elementem tej strategii jest ekonomiczne „wypędzanie” Polaków z Polski spowodowane zaprogramowanym bezrobociem, chyba największym w Europie oraz także najniższym przyrostem naturalnym. GUS celowo metodycznie fałszuje stan bezrobocia zaniżając go 3-4 krotnie, nie uwzględniając „wypędzonych” (patrz wykres ).

Bezrobotni wyrejestrowani w Polsce

Takie operacje planowane są wielopłaszczyznowo. Nacisk imigrantami na Europę ma m.in. na celu zmuszenie społeczeństw europejskich do podpisania TTIP – umowy o wolnym handlu UE i USA ( na linku://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/ttip-umowa-o-wolnym-handlu-unii-europejskiej-ze-stanami-zjednoczonymi-to-kolejny-krok-wielkich-tego-swiata-do-globalizacji-i-nwo/ ).

Zawarcie tej umowy umożliwi globalnym korporacjom w warunkach wojennego chaosu w Europie, wyeliminowanie oporu władz państwowych, samorządowych, firm krajowych i zastosowanie ludobójstwa na znacznie większą skalę poprzez:

 • braki żywności ( w wyniku zniszczenia w dużym stopniu polskiego rolnictwa, dużo żywności się importuje, o gorszej jakości i zatrutej wolno działającymi truciznami) spowodują import żywości genetycznie manipulowanej w dużej skali, która jest bronią biologiczną powodującą zwiększoną zachorowalność, a w 3 pokoleniu pełną bezpłodność. Monsanto, i inne firmy producenci GMO i pestycydów – ludobójczych dla człowieka środków ochrony roślin – są znacznie większym zagrożeniem dla życia ludzi, niż pełnoskalowy wewnętrzny konflikt zbrojny;
 • w warunkach chaosu spowodowanego, akceptowanym przez władze, terroryzmem (tak jak obecnie w Niemczech, Szwecji i innych krajach Europy) możliwe stanie się znaczne zwiększenie stężenia trucizn w: żywności, kosmetykach, chemii gospodarstwa domowego, wodzie ( wszystkie ujęcia wody pitnej butelkowanej i wiele ujęć wody wodociągowej zostało wykupione przez globalną firmę Nestle);
 • stężenie trucizn w farmaceutykach stanie się jeszcze większe. Już obecnie medycyna akademicka i stosowane leki są główną przyczyną śmiertelności: wyprzedzając choroby serca i onkologiczne          ( //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/dr-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-1/ ; //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-2/ ; //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/12/gary-null-carolyn-dean-i-inni-smierc-z-winy-medycyny-cz-3/ );

Jak się przed tym bronić ? Jest to zbyt złożone zagadnienie, aby nawet ogólnie je tu omówić. Kluczowym podejściem jest jak najszybsza zmiana świadomości ludzi, co do istnienia realnie tych zagrożeń, osób które je powodują lub pomagają w tym procederze oraz sposobów zapobiegania im. Prostota życia i żywienia żywnością wiadomego pochodzenia, od polskiego rolnika, najlepiej znanego, jest także podstawową sprawą. Zrozumienie trzeciej fundamentalnej sprawy, że nagromadzone pieniądze i majątki staną się bez znaczenia, gdy będzie chodziło o przeżycie, zmusi do odejścia od materialistycznego postrzegania świata. Oznacza to nie czekanie na Mesjasza, że przyjdzie da nam na „talerzu” wybawienie z sytuacji ( co judzą, różne wydumane proroctwa i zjudaizowane religie) lecz przede wszystkim czynne działanie zgodne z fundamentalną zasadą: NIE RÓB NIKOMU TEGO, CO NIE CHCESZ ABY TOBIE ROBIONO. Ale też nie nadstawiaj „drugiego policzka” jeśli zostałeś uderzony w „pierwszy policzek”, tyle że oddawaj co najwyżej adekwatnie do tego, jak cię ktoś „uderzył”. To oznacza, że nie powinieneś jak owca lub baran dawać się prowadzić do rzeźni różnym fałszywym pasterzom i innym „autorytetom”, także we władzy.

Na podsumowanie wybrane „złote myśli” jak postrzegać rzeczywistość i sobie z nią radzić:

1. Lawrence Durrell: „Rozpoznać zło, to znaczy je obezwładnić.”

2. Autor nieznany:„Strach jest tylko Twoim wyobrażeniem o nim”

3. Charroux Robert: „Prawdziwa historia cywilizacji jest zakazana. Potężne spiski pozwalają jedynie na publikowanie wersji zniekształconej. Ludzie, którzy sądzą, że są wolni od zaprogramowanych poglądów, ponieważ uważają się za wolnomyślicieli, anarchistów lub masonów, są w rzeczywistości sterowani przez potężną dyktaturę, która warunkuje ich działalność i zachowania.”

4. Pinter Harold słynny brytyjski dramatopisarz, laureat nagrody Nobla z literatury: „Najgorszym państwem łotrowskim na świecie są Stany Zjednoczone. Niby miłują wolność, a zabijają i torturują wszystkich, którzy tej wolności pragną. Państwo łotrowskie coraz bardziej potwierdza – nawet o tym nie myśląc, nie zastanawiając się ani przez chwilę, bez żadnej wątpliwości, nie mówiąc o wstydzie – że jest skończonym potworem, ucieleśnieniem zła zakutym w złotą zbroję. Wydał on wojnę całemu światu. Zna tylko jeden język: język śmierci i bomb.”

4a. Amerykanie padli ofiarą moralnej „degeneracji popromiennej”, wybuch bomb atomowych nad Hiroshimą i Nagasaki  pozbawił ich sumienia i wrażliwości etycznej. – Jacek A. Rossakiewicz na podstawie przedmowy Roberta Jungka do książki NO MORE HIROSHIMA.

5.Rosenbladt Sabine, dziennikarka niemiecka tygodnika Die Woche: ” Zachód stracił rozum. Nikt nie ma oporów, by znów głośno mówić o Wielkiej Wojnie”.

6.Mohammad Mahathir, premier Malezji: „Podobno wojna z terroryzmem to nie wojna z islamem, ale nikt nie zaprzeczy, że ściga się tylko terrorystów muzułmańskich”.

7.Collins David Poul:

 • Terroryzm jest surogatem wojny, spreparowanym kryzysem, którego zadaniem jestspowodowanie społecznych zmian.
 • Terroryzm jest wykorzystywany do trzymania w ryzach motłochu, oczywiście w interesie elity, która pragnie utrzymać i poszerzyć zakres swojej władzy.
 • „Ogólnie rzecz biorąc ogłupione społeczeństwo traktuje skutki manipulacyjnych działań establishmentu, jako zbieg okoliczności lub jako działania niezamierzone bądź o dobrych intencjach.”

8.Henry L. Mencken: „Najniebezpieczniejszym dla każdego rządu człowiekiem jest ten, który zdolny jest do samodzielnego myślenia i nie kieruje się dominującymi przesądami i zakazami. Człowiek taki nieuchronnie dochodzi do wniosku, że rząd sprawujący władze w jego własnym kraju jest nieuczciwy, obłąkany i nietolerancyjny.”

 9. Stanisław Staszic: „Przestrogi dla Polski” 1790 r.: „Tylko w złych rządach, tylko w tych krajach, gdzie próżniacy mają obronę i trzymają pierwszeństwo bezrządne, tylko tam żydzi obfitują, gnieżdżą się i mnożą.”

10. Monteskiusz: „Kiedy byłem dzieckiem odczuwałem lęk wobec większości możnych, odkąd ich poznałem przeszedłem od razu do pogardy”

11.Wódz Luther, Stojący Niedźwiedź: „Gdy byłem mały, uczono mnie jak dzielić się wszystkim co mam i brać nic ponad to czego potrzebuje. Wszystkiego tego zapomniałem, gdy mnie ucywilizowano”

12.Gandi Mahatma: „Najefektywniej wspomagamy nikczemny system, podporządkowując się jego rozkazom i dekretom. Taki system w żadnym razie nie zasługuje na takie posłuszeństwo, które oznacza współudział w nim. Uczciwy człowiek powinien przeciwstawić się niegodziwemu systemowi całą duszą.”

13. Meksykańscy zapatyści (potomkowie Indian Majów): „Nie próbujcie nas definiować. Nie będziemy tacy, jakimi wy chcecie nas mieć. Nie zaakceptujemy losu, jaki wy dla nas wybraliście. Nie przyjmiemy waszych warunków. Nie nagniemy się do waszych reguł. Jedynym sposobem wyeliminowania nas jest zniszczenie, a wy nie jesteście w stanie tego zrobić. My jesteśmy wolni.”

14. Żeromski Stefan: „Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.”

 15. Roman Dmowski: „Zorganizowany należycie naród jest potęgą, której nic na świecie przeciwstawić się nie zdoła. Wobec tego organizacja narodowa ma obowiązek działać uczciwie i otwarcie. Tylko obozy, działające przeciw narodowi i jego dobru, mają potrzebę uciekania się w walce o swe cele do środków nikczemnych – do kłamstwa, obłudy, oszczerstwa, nawet do skrytobójstwa.”                                                                                               

16. Albert Einstein: „Problemów istniejących w dzisiejszym świecie nie da się rozwiązać używając tego samego poziomu myślenia, który je stworzył”.

17. Napoleon Bonaparte: „Są tylko dwie potęgi na świecie: miecz i duch. W końcu miecz zawsze ulega duchowi.”

18. Lewin Steven: Jesteśmy duchowymi istotami, które gromadzą fizyczne doświadczenia, a nie fizycznymi istotami, które gromadzą doświadczenia duchowe

 

Redakcja KIP

Opublikowano ze skrótami za: //www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/03/wojna-nowego-typu-w-europie-aby-zbudzic-leniwe-zaprogramowane-umysly/

 

 

KOMENTARZE

 • Autor
  Ważne i potrzebne. Z przyjacielskim pozdrowieniem. BJ
 • chyba tutaj mój komentarz najbardziej pasuje
  Wczoraj będąc w mieście należącym do aglomeracji poznańskiej w sklepie po papierosy, zauważyłem peugeot 607 pod sklepem.
  Auto na duńskich blachach, a w nim 3 arabów w wieku 25-35lat w dresach, ale nie w klapkach (jak ci "holendrzy" co to chcieli w Gdańsku kałachy kupić). Typy nie splamione pracą, mające pieniądze na fajki i energetyki..
  Chciałem zrobić zdjęcia, ale byłem z żoną i dzieckiem, nie podjąłem ryzyka narażenia rodziny.

  Mój wpis ma na celu uzmysłowienie, że straże przednie zostały wysłane.. czytałem komentarze, z różnych miast o podobnych spostrzeżeniach, więc dorzucam "kamyczek".

  Do już się dzieje w Polsce:((
 • @wk..ny 10:04:37
  Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?! Warunek otrzymania tureckiego paszportu i tysięcy euro zasiłku będzie jeden – udanie się w natychmiastową podróż poza Turcję, do Europy! http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17693&Itemid=100 [cyt: Ogólnie, musimy zrobić to, co zrobił rząd Orbana na Węgrzech. Czy rząd PiS podoła temu zadaniu? Nie przekreślam całkowicie PiSowców w tej materii. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że w obliczu nadchodzącego wręcz apokaliptycznego kryzysu, zerwą się oni ze smyczy międzynarodowych koneksji, powiązań i zależności.

  Nową informacją jest fakt, że islamska infiltracja nasila się w Polsce. Póki co, dzieje się to w miejscowościach przygranicznych z Niemcami. Islamiści z Niemiec (de facto żołnierze sił specjalnych państwa islamskiego) zapuszczają się na teren Polski w kilkuosobowych grupach. Testują oni, czy nasz kraj jest podatnym celem na inwazję. Testują, na ile „miejscowi” dają się urabiać i na ile sobie pozwalają. Według oficjalnych statystyk, przestępczość w kilku miejscowościach przygranicznych wzrosła w styczniu o 200%. Czy statystyki za luty i marzec ujrzą w ogóle światło dzienne?

  W Polsce też ma miejsce ciche „embargo informacyjne„. Gdyż media, samorządy i wymiar „sprawiedliwości” są nadal w rękach międzynarodowej szajki lub ich stronników (PO, PSL, SLD itp). Wojewoda lubuski został już „upomniany” przez „tych i owych” by nie gadał za dużo o islamskiej infiltracji na pograniczu. Wszak nikt nie chce, by popełniono na nim samobójstwo, szczególnie w piątek wieczorem, jak to bywa w Polsce.

  Inna sprawa to fakt, że na pograniczu działają już społeczne, paramilitarne formacje samoobrony.

  Islamiści najpierw dostają solidny wpierdol (tak by nie było widać na ewentualnej obdukcji) a potem są odsyłani do Straży Granicznej i wydalani. Bo papierów to oni nie mają żadnych. No i ośrodki dla nielegalnych imigrantów zlokalizowane przy granicy z Polską, „zagadkowo często” ulegają pożarom.]
 • @kula Lis 66 11:06:24
  zadziwiła mnie reakcja osób postronnych.. przyjęcie tego za normę..
  tylko w jednej firmie transportowej na 150 aut jest już 100 kierowców ukraińskich..a to tylko jedna firma.. będąc na zakupach w dużym sklepie słyszę często arabski i ukraiński język.. trochę za często.. jeszcze dwa lata temu tego nie było.. dla ludzi to niestety normalne, a ja mówiąc o tym jestem nienormalny :(

  w notce http://admin.neon24.pl/posts-edit/127510 napisałem, że plan 500+ to plan proimigrancki, PiS nie postawi się, będzie ściemniał publikę i robił co mu karzą.. dla tego 500+ a nie kwota wolna od podatku, pierwsze jest dla nierobów za nic, a drugie ulżeniem Polakom..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930